KOKA LOGI

 

 

Koka logi un durvis ne tikai ir mūsdienīgi, bet arī ir tradicionāli, funkcionāli, dažādu izmēru (vērtnes maksimālais augstums 3000mm), piemēroti Latvijas apstākļiem un nestandarta būvniecības projektiem. Šie logi nodrošina labu skaņas izolāciju, siltuma izolāciju, ventilāciju telpās un rada dabisku – ekoloģiski tīru vidi.

Logus un durvis izgatavojam no priedes, ozola, oša, sarkankoka un lapegles kokmateriāla, izmantojot īpašu apstrādes metodi. Tā tiek nodrošināta koksnes izturība, ilgmūžība, bet tajā pašā laika koks saglabā savas dabiskās materiāla īpašības.

Koksni vēl joprojām uzskata par vienu no labākajiem siltumizolācijas materiāliem, kas palīdz novērst kondensāta veidošanos uz logu rāmjiem. Koka logi nodrošina siltumu ziemā, istabas uzkaršanu vasarā.

Pateicoties koksnes uzbūvei, tajā nepārtraukti notiek gaisa un mitruma apmaiņa, kas rada darbam un iedzīvei labvēlīgu mikroklimatu. Telpās ar koka logiem daudz labāk jūtas mazi bērni, veca gada gājuma cilvēki, kā arī visi, kuri rūpējas par savu veselību.

Salīdzinot ar plastmasas un metāla logiem, ugunsgrēka laikā, šie logi neizdala dioksīdus un degšanas process ir paredzams. Lai aizsargātu logus no aizdegšanās tos var apstrādāt ar ugunsnoturīgiem apdares materiāliem.

Mēs Jums sniedzam iespēju izvēlēties sev vispiemērotāko loga toni, kā arī koka sugu. To var izdarīt, konsultējoties ar kādu no mūsu speciālistiem, vai izveidojot, iepriekš, savu loga projektu. Pēc pasūtījuma ražojam arī logus ar stikla rāmi. Stikla rāmis aizsargā loga koksni no ārējiem laika apstākļiem.

Par mūsu ražotnē izgatavotajiem koka logiem un durvīm ir vislabākās klientu atsauksmes.

Jaunums – moderni stikla koka logi un ārdurvis ar strukturālo stiklojumu jeb stikla apdari, ar pret ielaušanās tehnoloģiju un bērnu drošību. Šādi nestandarta dizaina logi ēkai sniedz ne tikai papildus vizuālo eleganci, bet arī paaugstina celtnes skaņas un siltuma izolāciju. Izmantojot šo tehnoloģiju, fasādēs tiek integrēti koka stikla logi ar stikla pārfalci, stikla ārdurvis un stikla paketes ar integrētiem stiprinājumu elementiem. Kompānija «GLASS & WOOD» ir šīs jaunās tehnoloģijas ieviesējs Latvijā, pateicoties, kuras aktivitātēm, šī metode tiek ar vien plašāk izmantota gan komerciālā, gan individuālā apbūvē. Strukturālā stiklojuma konstrukcijas – logi, fasādes, virsgaismas, jumti un durvis ir dārgi un ekskluzīvi, jo stikla paketes un furnitūras izmaksas, pagaidām, ir augstas un tehnoloģiski grūti izgatavojamas…>>>

SKATĪT VIDEO  “DIZAINA LOGI, DURVIS, FASĀDES…”   >>>

 Koka logi ar stikla apdari, koka logs ar stiklu, nestandarta  logi, stikla logi, stikla  logs, skaisti logiKoka logi, logi mājai, koka logu izbūve, koka logu ražošana, logu ražošana, koka logu izbūve, ārējie koka logi,  koka logi stikla fasādēm, koka un stikla konstrukcijas.